Përdorimi qëndrueshme e madhe veshje accessory button videoklip butonin parakohshme metalike

Përdorimi qëndrueshme e madhe veshje accessory button videoklip butonin parakohshme metalike

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Material: Metal Metal Type: Zinc Alloy Button Type: Snap Button Style: Shank Technics: Plating Feature: Dry Cleaning, Eco-Friendly, Nickel-Free, Washable Shape: Round De...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
metal
Lloji Metal:
Alloy zink
Button Type:
Style:
fyell
Technics:
plating
Feature:
Pastrim kimik, Eco-Friendly, nikel-Free, lahet
Shape:
rreth
Dekorimi:
sequins
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
OHOYN
Numri Modeli:
qese accessory
madhësia:
1.4cm
teknik:
plating
Pesha neto:
0.6g / copë
produkt:
butonin parakohshme metalike
ofrimit të:
rreth 7 ditë
ngjyrë:
gun ose përshtatur
pagesa:
PayPal, Western Union, T / T, etj
përdorimi:
për çanta, veshje dhe këpucë
gradë:
materiale me cilësi të lartë dhe me cilësi të lartë fund
Ngjyrë:
gun ose me porosi
Size:
1.4cm X 1.4cm
SupplyAbility
SupplyAbility:
100000000000 Set / vendos në muaj butonin parakohshme metalike
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
100pc / qese polifonik, 20bags / kuti kartoni, ose Customized
Koha e dërgimit
rreth 7 ditë
Port:
Guangzhou
Koha Lead :
rreth 7 ditë

Përdorimi qëndrueshme e madhe veshje accessory button videoklip butonin parakohshme metalike

Emri prodhimit:

 button Snap

materiali:

Hekur / aliazh zink, bronzi

Ngjyrë:

Nikel, Gold, tunxh, nikel, Anti-argjendi, bronzi, Gun, nikel perla dhe ngjyra të tjera si klient duan

MOQ:

100pcs

Grade (cilësi):

material me cilësi të lartë + me cilësi të lartë fund

formë

Disk, cilindër, Blloku, Unaza, Countersunk, Segment, Trapezoid, forma të parregullta dhe më shumë. Dizajn Customized (Dizajn magnet duhura për klientët e kërkesave specifike)

Paketimi:

20 bruto / polybag, 100 bruto / carton, paketë papërshkueshëm nga uji apo sipas kërkesës së klientit

Portin e ngarkimit

Guangzhou

Përshtaten për:

produkte lëkure prodhuesit si handbags, çantë, rrip etj

Tregtarët me shumicë, Retails etj

Sample:

Mostrat e lira janë në dispozicion, por mallrave parapaguar.

Sipërfaqja e mbarimit

lustrim Hand, plating, gdhendje lazer logot ose artworks, për kërkesat e konsumatorit.

Company Concept:

Ne ju ofrojmë me zgjidhje më të mirë të produkteve tuaja të lëkurës.

tipar

Nikel lirë dhe pa plumb, drycleaning,, eko-miqësore, eko-tex certifikuar, fortësi të Drycleaning.

certifikatë

S GS, R SGS, ROSH

  

produkt i rekomanduar


FAQ

Përdorimi qëndrueshme e madhe veshje accessory button videoklip butonin parakohshme metalike 

kompania e Informacionit
na kontaktoni

Përdorimi qëndrueshme e madhe veshje accessory button videoklip butonin parakohshme metalike 

 

 

 

 

 

 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • Guangzhou AOHONGXING bashkë zinxhir., Ltd
  • Telefon: 0086-20-86936655
  • E-mail: Jason@zipper-factory.com
  • Fax: 0086-20-86936655
  • Whatsapp: 0.086-13450404455

  Hetim Për çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Latest News