• banner5
  • 01
  • OEM / ODM nevojë për agjent 20-25 ditë pune produktit: ditë 5-7working!

  • kemi shumë furnizues bashkëpunimi të qëndrueshme dhe afatgjatë për materiale të produktit të para dhe paketim çmimeve konkurruese materiale

  • Fokusimi në zhvillimin zinxhir në 18 vjet, eksporti më shumë se 60 vende.

Produkte Featured

  • Rreth nesh

    Guangzhou Aohongxing fabrikë zinxhir është një prodhues i cili mund të ofrojë një rend i lidhur, nga materialet e papërpunuara të zinxhir me fjongo, duke formuar, nga qepur, ngjyrosje të mallrave të mbaruar Produktet kryesore janë përfunduar zinxhir, slider, fiksohem parakohshme, lock, ring , lumi ... ne mund të sigurojë një shumëllojshmëri të zippers për veshje dhe çanta dhe valixhet, kryesisht produktet janë zinxhir plastike, zinxhir rrëshirë, PVC zinxhir. Gjithashtu mund të ndahen sipas materialit, zinxhir najloni, metal zipperand të gjitha llojet e zippers padukshme, prodhimin e seri e zinxhir, specifikim, varieteteve dhe teknologji të përparuar, produktet janë shitur mirë në më shumë se një vend duzinë.

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!