Контакт - Гуангжу Мега Порамнување копродукции, ООД

Контактирајте не

Гуангжу MEGA потсекување CO., LTD.

адреса

Бр.1 Jiyibei патот Lianhe село Shiling Таун, Huadu, Guangzhou

Е-пошта

jason@megatrimming.com

телефон

020-86936655

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!