За нас - Гуангжу Мега Порамнување копродукции, ООД

за нас

qq121

Гуангжу Aohongxing ципа фабрика е професионална производителот, кој може да се обезбеди поврзани низа, од суровини на ципа на лента, формирајќи од шевове, боење на готовиот goods.The главни производи се готови патент, лизгачот, предвремените кука, да ги заклучуваат, прстен , занитвам ... ние може да обезбеди разновидност на патентите за облека и чанти и куфери, производи се главно пластични патент, смола ципа, ПВЦ zipper.Also може да се подели според материјал, најлон патент, метал ципа и сите видови на невидливи zippers.The производство на серија на патент, спецификација, сорти и напредна технологија, производи се продаваат добро во повеќе од десетина земја.

qwe1

 

нашата предност

 1. Повеќе од 10 години извоз искуство
 2. Илјадници модни стилови
 3. Ние сме фабрика снабдувач со висок квалитет, најдобра цена
 4. Стручен работник и ефикасно управување со
 5. Мали цел прифатени, добредојдени кориснички дизајн одлуки
 6. Испорака брзо и на време

 

нашите услуги

 1. Еден-на-еден сервис со ефективна поддршка;
 2. ОЕМ и ODM: сите кориснички производи што може да ви помогне да се произведуваат;
 3. Заштита на вашиот дизајн и сите ваши лични информации;
 4. Ние може да обезбеди уникатни предмети;
 5. стабилност квалитет, може да им обезбеди на сертификација на производи;
 6. Погодни методи на плаќање: PayPal, T / T и Western Union;
 7. Брзо Испорака: Ние може да организираме на пратката во рок од 5 работни дена;
 8. Квалитет и сервис: Наш приоритет отсекогаш биле обезбедување на нашите клиенти со одличен квалитет на производи и се чувствувате услуги на клиентите;
 9. Брзо доведе време: Ние сме посветени на обезбедување на најбрзиот исполнување пати и работат многу напорно за да се обезбеди дека сите рокови се исполнети;
 10. Непобедлива Цена: Ние постојано се стремиме да се најдат начини за намалување на нашите трошоци за производство, и донесување на заштеди за вас.

WhatsApp Онлајн Chat!