• banner5
  • 01
  • OEM / ODM се потребни 20-25 работни дена производ застапник: 5-7working дена!

  • имаат многу снабдувач стабилна и долгорочна соработка за суровина на производот и материјал за пакување конкурентна цена

  • Се фокусира на развој на патент во последниве 18 години, извоз повеќе од 60 земји.

Избрана Производи

  • за нас

    Гуангжу Aohongxing ципа фабрика е професионална производителот, кој може да се обезбеди поврзани низа, од суровини на ципа на лента, формирање, од шевове, боење на готови производи Главните производи се заврши патент, лизгачот, предвремените кука, да ги заклучуваат, прстен , река ... ние може да обезбеди разновидност на патентите за облека и чанти и куфери, производи се главно пластични патент, смола ципа, ПВЦ патент. Исто така, може да се подели според материјал, најлон патент, Метал zipperand сите видови на невидливи патентите, производство на серија на патент, спецификација, сорти и напредна технологија, производи се продаваат добро во повеќе од десетина земја.

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!