Alibaba xhinse me shumicë shirt kunjat bri parakohshme magnetike butonat për veshje

Alibaba xhinse me shumicë shirt kunjat bri parakohshme magnetike butonat për veshje

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Type: Button Material: Metal Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: OHOYN Model Number: custom Shape: Round product: magnetic button type: ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Lloji:
buton
materiali:
metal
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
OHOYN
Numri Modeli:
me porosi
Shape:
rreth
produkt:
button magnetike
type:
qese accessory
ofrimit të:
rreth 7 ditë
cilësi:
me cilësi të lartë
Vendi origjinale:
Guangzhou China
MOQ:
100pcs
Ngjyrë:
sipas kërkesës së klientit
pagesa:
PayPal, Western Union, T / T
përdorni:
çanta, valixhe, valixhe, kuletë, veshje ...
SupplyAbility
SupplyAbility:
5000000000 Set / vë në butonin muaj
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
100pc / carton vogël, kartona 50small / kuti kartoni të mëdha, ose në bazë të kërkesës së klientit
Koha e dërgimit
menjëherë produktet e ofrimit të
Port:
Guangzhou
Koha Lead :
menjëherë produktet e ofrimit të

custom rrëshirë silikoni resinic formë të rrumbullakët shirt nikel button bronzi parakohshme dyfishtë për xhinse

 

Emri prodhimit

magnetike butonat

materiali:

Hekur / aliazh zink, bronzi

Ngjyrë:

Nikel, Gold, tunxh, nikel, Anti-argjendi, bronzi, Gun, nikel perla dhe ngjyra të tjera si klient duan

MOQ:

100pcs

Grade (cilësi):

material me cilësi të lartë + me cilësi të lartë fund

formë

Disk, cilindër, Blloku, Unaza, Countersunk, Segment, Trapezoid, forma të parregullta dhe më shumë. Dizajn Customized (Dizajn magnet duhura për klientët e kërkesave specifike)

Paketimi:

20 bruto / polybag, 100 bruto / carton, paketë papërshkueshëm nga uji apo sipas kërkesës së klientit

Portin e ngarkimit

Guangzhou

Përshtaten për:

produkte lëkure prodhuesit si handbags, çantë, rrip etj

Tregtarët me shumicë, Retails etj

Sample:

Mostrat e lira janë në dispozicion, por mallrave parapaguar.

Sipërfaqja e mbarimit

lustrim Hand, plating, gdhendje lazer logot ose artworks, për kërkesat e konsumatorit.

Company Concept:

Ne ju ofrojmë me zgjidhje më të mirë të produkteve tuaja të lëkurës.

tipar

Nikel lirë dhe pa plumb, drycleaning,, eko-miqësore, eko-tex certifikuar, fortësi të Drycleaning.

certifikatë

S GS, R SGS, ROSH 

produkt i rekomanduar


Packaging & Shipping

Alibaba xhinse me shumicë shirt kunjat bri parakohshme magnetike butonat për veshje 

FAQ

Alibaba xhinse me shumicë shirt kunjat bri parakohshme magnetike butonat për veshje 

kompania e Informacionit
na kontaktoni

Alibaba xhinse me shumicë shirt kunjat bri parakohshme magnetike butonat për veshje 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Na kontaktoni

  • Guangzhou AOHONGXING bashkë zinxhir., Ltd
  • Telefon: 0086-20-86936655
  • E-mail: Jason@zipper-factory.com
  • Fax: 0086-20-86936655
  • Whatsapp: 0.086-13450404455

  Hetim Për çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Latest News