Rreth Nesh - Guangzhou Mega zvogëlimin Co, Ltd

Rreth nesh

qq121

Guangzhou Aohongxing fabrikë zinxhir është një prodhues i cili mund të ofrojë një rend i lidhur, nga materialet e papërpunuara të zinxhir me fjongo, formuar nga qepur, ngjyrosje të përfunduar goods.The produkteve kryesore janë përfunduar zinxhir, slider, fiksohem parakohshme, lock, ring , gozhdë e vogël ... ne mund të sigurojë një shumëllojshmëri të zippers për veshje dhe çanta dhe valixhet, kryesisht produktet janë zinxhir plastike, zinxhir rrëshirë, PVC zipper.Also mund të ndahen sipas materialit, zinxhir najloni, zinxhir metali dhe të gjitha llojet e padukshme zippers.The prodhimin e seri e zinxhir, specifikim, varieteteve dhe teknologji të përparuar, produkt janë shitur mirë në më shumë se një vend duzinë.

qwe1

 

Advantage ynë

 1. Më shumë se 10 vjet përvojë të eksportit
 2. Mijëra stileve të modës
 3. Ne jemi fabrikë furnizuesi-me cilësi të lartë, çmimin më të mirë
 4. punonjës profesional dhe menaxhimi efektiv
 5. qëllim të vogla pranuar, mirëpresim përshtatur e bërë të projektimit
 6. Ofrimit të shpejtë dhe në kohë

 

Shërbimi ynë

 1. One-to-një shërbim me mbështetje efektive;
 2. OEM & ODM: të gjitha produktet e përshtatur që ne mund të ju ndihmojë për të prodhuar;
 3. Mbrojtja e dizajnit tuaj dhe të gjitha të dhënat tuaja private;
 4. Ne mund të furnizimit me artikuj të veçantë;
 5. Stabiliteti Quality, mund të siguruar certifikimin e produkteve;
 6. Metodat e pagesës përshtatshëm: PayPal, T / T dhe western union;
 7. dërgesë Speedy: ne mund të organizojmë ngarkesë brenda 5 ditëve të punës;
 8. Quality & Service: Prioriteti ynë ka qenë gjithmonë të ofruar klientëve tanë me produkte të cilësisë të mëdha dhe të lartë të shërbimit të klientit;
 9. Quick Lead-Time: Ne jemi të përkushtuar për të ofruar e shpejtë herë kthesën dhe punë shumë e vështirë për të siguruar që të gjitha afatet tuaja janë plotësuar;
 10. Çmime të unbeatable: Ne vazhdimisht përpiqemi për të gjetur mënyra për të reduktuar kostot e prodhimit tonë, dhe duke kaluar kursimet për ju.

WhatsApp Online Chat!